Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa / Hizmet Sözleşmesi

1. Konu ve Kapsam:
Müşteri’nin marka tanıtımı için verilecek hizmetlerin tanımlanması ve ne şekilde işletileceği, çalışma şekil ve koşulları, hakların sahipliğinin belirlenmesi bu Sözleşme’nin konusunu oluşturur. 


2. Tarafların Yükümlülükleri:
News Tanıtım ,  Müşteri ile tam bir işbirliği içinde çalışmayı, verdiği hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermeyi, Müşteri’nin onayı olmaksızın, tanıtımını yaptığı haber siteleri ve çeşitli bloglarda yapılan hizmetin raporunu rakip bir firma ile paylaşmayacağı.

Müşteri ise, anlaşma kapsamı doğrultusunda  her alanda özellikle doğru ve eksiksiz bilgi vermeyi, Tanıtım  yazısındaki  içeriklerin  sorumluluğu içindeki link ve  yazıların  sorumluğunu almayı kabul ve taahhüt eder.

-Kaliteli içerik için doğru ve kaliteli bilgi ön koşuldur. Bu sebeple marka ekiplerinden firmamıza iletilecek olan materyallerin (yazılar, görseller, sektörel bilgiler vb.) yoğunluğu ve kalitesi üretilen içeriklerin kalitesini belirlemede yüksek önem taşımaktadır. Bu nedenle verilen yazıların tamamının sorumluluğu muşteriye  aittir.

3. Tanıtımda Güvenin Sağlanması:
 - Müşteri, ürün veya hizmeti hakkında News Tanıtım Ajansına  her türlü doneyi verir , News Tanıtım ise bu verilere dayalı doğru ve dürüst tanıtımı ve raporlamayı yapmakla yükümlüdür. 

-  Yapılan  haber Siteleri ve blog tanıtımları  1 Yıl ücret iade garantilidir. silinme değiştirilme sitenin kapanması  linklerin kaybolması  gibi sorunlarda Tanıtımda Güvenin Sağlanması kesinlikle News Tanıtım  Sitesinin sorumluluğundadır.

-
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top